Registrovat
Pracovní nabídky v ČR

Intuice - Channeling, aneb nové fórum je zde

Description of your first forum.

Re: Intuice - Channeling, aneb nové fórum je zde

Příspěvekod Intago » 26 črc 2020, 13:20

V debatě k článku je vidět jak lidem z covidu kape na karbid. Skoro všem

https://www.lidovky.cz/domov/pratelstvi ... kj/diskuse

Příspěvekod Sasa » 27 črc 2020, 21:50

Aitos píše:Sraz dopadl dobře. Roman 2 měl ekobufo a poprvé divné pocity, na podruhé ho to slušně odpálilo, rozpustil se... :o

Díky za info. Je dobře, že to někdo zkusil, já na to ale ještě nejsem připraven.

Příspěvekod Intago » 01 srp 2020, 08:38

Atrey Alvarius zabrousit do mystiky a poslal tenhle odkaz. Píše
My jsme uspořádali zatím nejdelší a nejkomplexnější transformační retreat, Kdo Jsem? a natočili na něm video - kratší verzi máme zde, delší s rozhovory s některými účasntíky upravujeme. Na poslední letošní retreat - 2.-6.9. - se můžeš přihlásit tady.

Atrey dal dohromady své znalosti a schopnosti, vyvořil roční individuální transformační výcvik pro muže. Ten zahrnuje transformaci několika klíčových témat, práci s medicínou, i ty nejlepší z jeho biohackerských vychytávek. Více zde.

Příspěvekod Intago » 01 srp 2020, 15:15

Probírá se jak bylo v republice před 30 lety. Když vzpomenu to nadšení a optimismus bere mne smutek.
I v duchovností. Dopadlo to přesně naopak. Totální úpadek. Co jsme se nadebatovali s jogíny i mystiky od Tomáše či Vacka!
Kde jsou všichni? Kam dospěli? Kde mají slibovanou nirvánu či samadhi s podporou i bez ní? To bych se jich rád optal ale božské mi to zakazuje. Prý hrabat ve vodním hnízdě je chyba. Ale jestli to chcete zkusit rád se pokochat jejich výplody. Zbytky Tomasovcu i Drtikolovcu jsou na inspiruj.cz
Hodně zdaru

Ale je to jako se ptát starých komousu jak vypadá jejich světová revoluce. Kde je ten ráj komunismu?
Je to stejná iluze jako řeči Tomáše či Vacka. Bohužel

Příspěvekod Intago » 01 srp 2020, 15:24

Stejně tak by mne zajímaly úvahy hippies jak vidí svůj život. A psychonauti. Kam je zážitky dovedly.
Současná generace mi připadá nesmírně omezená a agresivní. Ti nebudou moci vzpomínat na nic. Jen na banality

Příspěvekod Intago » 03 srp 2020, 18:46

V minulém emailu jsme Tě zvali na náš zařijový retreat, někomu nefungovaly odkazy, proto je posíláme znovu.
Video z retreatu je tady: https://vimeo.com/442942463/6147886a4d
Přihlášení na retreat je zde https://bit.ly/2DrXyzU
Zatím máme na retreatu ještě dost míst, takže pokud Ty nebo některý z Tvých známých o retreatu uvažujete, je ideální chvíle se přihlásit.

Příspěvekod Aitos » 04 srp 2020, 14:27

Ten nový odkaz už funguje, jen je to spíše taková reklama na eso seminář a o bufu jen pár záběrů a nic moc k tomu, tedy krom pěkného sloganu-)
Jinak já už v nové práci na Praze 5, i jsem si šel zaběhat, skoro nikdo tu nevolá, co chtějí píší do hotline, prostě zatím klídek-)

Předchozí

Zpět na Channeling a intuice